Endermologia LPG

Na czym polega zabieg ?

Endermologia LPG to zabieg o wszechstronnym działaniu. Jego zadaniem jest nie tylko redukcja cellulitu czy tkanki tłuszczowej, ale również złagodzenie obrzęków limfatycznych i odprężenie całego ciała. Pozwala na powrót do pięknej sylwetki np. po ciąży lub intensywnym odchudzaniu.

Zabieg polega na masażu podciśnieniowym całego ciała, wykonywanym za pomocą oryginalnego urządzenia LPG, dzięki któremu znacznej poprawie ulega krążenie w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Specjalny kombinezon dopasowany do sylwetki pozwala na przeprowadzenie zabiegu, który będzie przyjemny i efektywny.

Dodatkowo rolki masujące w głowicy ujędrniają skórę oraz zwiększają jej jędrność i elastyczność, prowadząc do redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto zabieg ten powoduje pobudzenie metabolizmu oraz rozluźnienie zmęczonych i napiętych mięśni.

Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię 10-20 zabiegów, najlepiej 3 razy w tygodniu. Plan zabiegowy dobieramy indywidualnie.

Efektywność masaży endermologicznych dodatkowo podnosi aktywność fizyczna, zbilansowana dieta oraz picie dużej ilości wody w ciągu dnia (minimum 1,5 l )

Wskazania

Przeciwwskazania

– ciąża
– żylaki
– choroby nowotworowe

Cennik:

1 zabieg (ok.60 minut) 110 zł
Kombinezon 60 zł
10 zabiegów + kombinezon GRATIS 900 zł