O nas

Witamy,

 
Salon KOSMETOLOGIA – Gabriela Czyżowska został utworzony z myślą o potrzebach Klientów, którzy pragną skorzystać z szerokiej oferty zabiegowej. Nasz salon posiada dwa ekskluzywne gabinety wyposażone w wysokiej jakości sprzęty, urządzenia oraz łóżka. W trosce o komfort Klienta w jednym z gabinetów przygotowaliśmy możliwość odświeżenia swojego ciała po zabiegu.
 
Posiadamy również stanowisko do pielęgnacji dłoni. Stanowisko wyposażone jest w frezarkę, lampy UV oraz pochłaniacz, tak, aby można było zastosować odpowiednie metody zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, paznokci, stylizacji paznokci żelem jak i lakierami hybrydowymi.
 
Pracujemy na renomowanych produktach marki SESDERMA, MEDIDERMA, GERMAINE DE CAPPUCINI, ETRE BELLE. Słyną one z zastosowania w profesjonalnej kosmetologii. Produkty dedykowane są dla zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Stanowią połączenie kosmetycznej precyzji i medycznej aplikacji. Wysokiej jakości kosmetyki są objęte gwarancją i spektakularnymi, widocznymi efektami kuracji. 
 
Stylizację paznokci hybrydowych oraz żelowych wykonujemy na produktach popularnej marki na całym świecie INDIGO NAILS.  
 
W trosce o bezpieczeństwie i higienę w naszym salonie znajduje się pomieszczenie do sterylizacji narzędzi. Wszystkie narzędzia, których używamy w naszym salonie poddajemy dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie.
 
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje oraz szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych do gabinetu przy ulicy Mickiewicza 29 w Bielsku-Białej.

Gabriela Czyżowska

kosmetolog, właściciel salonu

Jestem magistrem kosmetologii. W latach: 2006-2009 ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku Kosmetologia (studia licencjackie), a w latach 2009-2011 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach (studia magisterskie). Posiadam również wykształcenie pedagogiczne, które zdobyłam w latach 2010-2011 na Politechnice Krakowskiej.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywam od kilkunastu lat, pracuję jako kosmetolog, a przez kilka lat byłam również wykładowcą. Wykonuję profesjonalne zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz kosmetologii estetycznej.
Moim celem jest holistyczna opieka nad każdym, kto znajduje się w moim gabinecie, indywidualnie dopasowana pielęgnacja gabinetowa oraz domowa.